25 sposobów rozprzestrzeniania radości

Becky – The Lifestyle Blogger UK

 

Spraw, aby twoja misja stała się szczęśliwym!

Ta zima wydaje się być najdłuższą z nagranych z bardzo małym niebem i słońcem. Wszystko wydaje się szare i nudne, a my (a także my, Brytyjczycy), wydaje się, że wszystko już nad tym się skończyło. Czy to się kiedyś skończy? Nie mogę sobie przypomnieć, jak wygląda słońce i kolor!

Pomyślałem więc, że gdy poczułem się trochę niebiesko z powodu toczącej się śmieci, starałem się myśleć o 25 rzeczach, które by mnie pocieszyły. Wykonanie tego zadania naprawdę wydobyło mnie z mojego funku i jeśli to może zrobić dla mnie, to może być w stanie pomóc komuś innemu czuć się trochę słabo. Oto moje 25 rzeczy, które pomogą ci rozpromować radość i szczęście dla innych wokół ciebie.

1 / Zrób komuś niesamowitą gorącą czekoladę – z piankami, śmietaną rozlewającą się po wierzchu i startą czekoladą na wierzchu. Kto mógł pozostać niebieski na widok tego ?!

2 / Kup swojemu partnerowi najlepszego przyjaciela dużą paczkę swoich ulubionych kwiatów – tak kolorowo, jak to tylko możliwe i pachnące jak tylko możliwe.

3 / Poinformuj kogoś, kogo kochasz – przyjaciela, członka rodziny lub partnera, nie ma znaczenia, kto to jest.

4 / Daj komuś swój lewy czas na bilet parkingowy – często mam 30 minut na bilet, więc daj go komuś, kto kupi własny bilet. To niewiele, ale z pewnością wywołuje uśmiech na twarzach ludzi!

5 / Pomóż komuś przynieść swoje torby – czy to z supermarketu, czy do samochodu, stare czy nie, daj jedną pomocną dłoń.

6 / Wyślij swoim dziadkom list – moja babcia uwielbia to, kiedy otrzymuje listy od swoich wnuków, więc próbuję wysłać do niej od czasu do czasu, bo wiem, ile to dla niej znaczy.

7 / Umyj samochód sąsiadom (za ich zgodą), kiedy robisz to sam – to nie potrwa długo i kiedy jesteś na miejscu, równie dobrze możesz.

8 / Odwiedzaj rodzinę – bez względu na to, czy mieszkają w pobliżu, czy nie, staraj się je odwiedzać od czasu do czasu.

9 / Piec coś dla przyjaciela lub członka rodziny – każdy uwielbia coś upieczonego! Co więcej, pokazuje, że myślałeś o nich i czy chcesz zrobić to za nich.

10 / Zabierz swoje stare ubrania … itp. Do sklepu charytatywnego – pomóż im zebrać pieniądze na godną przyczynę ze starymi przedmiotami, które w przeciwnym razie trafiłyby w końcówkę.

11 / Wolontariusz w lokalnej organizacji charytatywnej na jeden dzień – często Twój pracodawca będzie mógł dać Ci dzień pracy charytatywnej. Dzień poza biurem z ważnej przyczyny.

12 / Kup kanapkę dla osoby bezdomnej – to może nie wydawać się dużo, ale dla nich może to być ratunkiem życia!

13 / Jeśli mieszkasz w domu z rodzicami, staraj się oczyścić dom dla nich – punkty takie jak to pójdą daleko i będzie to dla nich bardzo ważne.

14 / Zostaw bardzo dużą wskazówkę w swojej kawiarni – co niewiele pomaga!

15 / Dotrzyj do nieznajomego, który jest w potrzebie – może widzisz tweeta od kogoś, kto mówi, że czuje się źle, ofiaruj im miłe słowa. To może ich dzień!

16 / Uśmiechnij się i przywitaj się z nieznajomymi, których mijasz na ulicy – prosty uśmiech i powitanie mogą zmienić dzień.

17 / Przekaż darowiznę na rzecz kogoś, kto robi coś dla miłości – nawet jeśli to tylko 1 GBP, coś jest lepsze niż nic.

18 / Przekaż książkę, która Ci się podobała – umieść notatkę w książce dla tej osoby, która przekaże książkę po jej ukończeniu.

19 / Oferta dla dziecka siedzącego dla przyjaciela / sąsiada – być może w rozpaczliwej potrzebie przerwy, ale nie ma pieniędzy, aby zapłacić za opiekuna.

20 / Przekaż niewykorzystane przedmioty rzemieślnicze do przedszkola lub szkoły podstawowej – niech twoje niepotrzebne przedmioty zostaną zmarnowane, daj je komuś, kto będzie chciał je wykorzystać.

21 / Oferta, aby ktoś wyprzedził Cię w linii lub w kolejce – mały gest, który może sprawić, że miniesz dzień, a przynajmniej uśmiechnij się do ich twarzy.

22 / Przygotuj smaczny posiłek dla swojej rodziny.

23 / Przekaż stare czasopisma do domu opieki, gabinetu lekarskiego lub dentysty.

24 / Podaruj koszyk warzywnych warzyw z twojej patelni warzywnej – możesz mieć przydział na działkę lub po prostu wyhodować kilka kawałków w swoim ogrodzie, dlaczego nie oddać kilku kawałków komuś w potrzebie.

25 / Wyślij kartę z podziękowaniami komuś, kto dokonał zmiany w twoim życiu – czy to starym, czy nowym, ta osoba zrobiła coś, co cię dotknęło lub uczyniło cię lepszą osobą. Wyślij im coś, dzięki czemu możesz podziękować.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *