Jak organizuję moją szafę

T-mobile

Wcześniej w tym miesiącu pisałam o moim ostatnim wyczyszczeniu szafy, więc dzisiaj pomyślałam, że pokażę Wam, jak organizuję wszystko, co było ostatecznym cięciem. Który był DUŻY, tak żebyś wiedział: znowu, to NIE jest szafa na kapsuły. Powtarzam: NIE SZAFA KAPSUŁKOWA. Ahem.
Zanim jednak przejdę do rzeczywistej organizacji szafy, kilka punktów:

01. Ten post był głównie inspirowany pytaniem, które otrzymałem na moim drugim blogu, ShoeperWoman, w tym tygodniu. Niedawno zainstalowałem tam nową wtyczkę “Pytania”, więc ludzie mogą sugerować rzeczy, które chcą zobaczyć na stronie, więc możesz z niej skorzystać, jeśli jest coś, co szczególnie chcesz wiedzieć (nie musi to być o ubraniach, to może być cokolwiek!): istnieje kategoria specjalnie dla “Forever Amber Questions”, więc będę wiedział, skąd pochodzisz, i mogę się upewnić, że odpowiem na odpowiednim blogu!

02. Moja szafa jest mniejsza i węższa niż wygląda: nie można w niej robić zdjęć, ponieważ nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić wszystko w kadrze. Z tego powodu musiałem użyć super szerokiego ustawienia w moim GoPro, aby uzyskać te strzały, i dlatego ściany wyglądają zakrzywione w większości z nich: Obiecuję, że w rzeczywistości nie mam krzywych ścian, chociaż Szczerze mówiąc, byłoby całkiem fajnie, gdybym to zrobił, prawda? (Och, i to jest również powód, dla którego te zdjęcia są tak niskiej jakości: zwykle kiedy robię zdjęcia w strojach, muszę wycisnąć oba światła ze studia i używać lampy błyskowej i dyfuzora, aby było wystarczająco jasne, aby strzelać: Kiedy jednak robię zdjęcia w pokoju, nie mogłem się z tym zmierzyć, nie będąc na zdjęciach, więc tylko jedno światło wpadło do środka, a to nie wystarczyło do porządnych zdjęć. Ale teraz przestańcie przepraszać, bo wszyscy tego nie lubią, prawda?

Tak czy inaczej! Oto moje wskazówki dotyczące organizacji szaf!

Wszystko na widoku
Prawdopodobnie powinienem zacząć od tego, mówiąc, że jestem wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ moja “szafa” to w rzeczywistości dodatkowa sypialnia, co oznacza, że mam dużo miejsca na wszystkie moje ubrania i dodatki. Kiedy wprowadziliśmy się do naszego domu, zdecydowaliśmy, że zamiast pozwolić najmniejszej sypialni na przekształcenie się w miejsce, w którym w przeciwnym razie by się nie stało, równie dobrze możemy wykorzystać przestrzeń, umieszczając w niej niestandardowe półki (które sam Terry zrobił , aby dopasować się do przestrzeni), a także szyny ubraniowe, półki i szuflady, z których wszystkie pochodzą od Ikei. (Wszystko pochodzi z systemu Ikea Stolmen, dla każdego, kto jest zainteresowany: w zeszłym roku zostało ono przerwane w Wielkiej Brytanii, ale myślę, że nadal możesz je dostać w innych częściach świata).

Powiesić, a nie spasować
Prawie cała moja szafa opiera się na wiszących szynach, a nie na półkach czy szufladach. POSIADAM MASZ szuflady (wydaje mi się, że jest tu żart oparty na bieliźnie, który tylko tu błagam, ale zostawiam to tobie …): w tym pokoju są dwie osoby i jeszcze kilka jednostek w mojej sypialni, które ja używać do bielizny, odzieży nocnej, sprzętu treningowego i akcesoriów. Wszystko inne jednak się rozwiewa, a ja mam na myśli wszystko inne, nawet takie rzeczy jak dżinsy, koszulki i t-shirty. Decyzja o szynach zamiast półkach polegała częściowo na tym, że duża część mojej garderoby składa się ze spódnic i sukienek, które naprawdę trzeba odwiesić.

Comments

  1. blogerka says:

    fajna porada, skorzystam

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *