Wybór Odpowiedniego Stroju Na Siłownię

 

Co nosisz na siłownię?

Odpowiedni wybór odzieży na siłownię jest często pomijanym aspektem każdego planu fitness. Wybór odpowiednich ubrań na siłownię, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, jest kluczowym elementem osiągania sukcesów i osiągania celów na siłowni. Odpowiednia odzież do siłowni sprawi, że Twoje życie w siłowni stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!

Od dawna zakładano, że kobiety są bardziej zaniepokojone wyborem odzieży sportowej i prawdopodobnie w pewnym stopniu są zgodne z markami takimi jak Gym Shark i Fabletics przejmującymi świat odzieży do siłowni. Obecnie na rynku fitness istnieje ogromny wybór męskich ubrań gimnastycznych od czołowych detalistów, takich jak Sports Direct, Anax Fitness i JD Sports, aby wymienić tylko kilka. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, biednym lub bogatym, nie ma powodu, aby nie nosić odpowiedniej odzieży podczas treningu.

Podstawowe warstwy

Noszenie odpowiedniej bielizny może naprawdę poprawić komfort podczas treningu. Jego kluczowe znaczenie ma zakup podstawowych warstw z płaskimi szwami. Szwy te zostały zaprojektowane, aby zapobiec niechcianym otarciom. Tradycyjnie szyte obszycia mogą stać się bardzo niewygodne, gdy się spocą na siłowni. Istnieje teraz wiele możliwości, jeśli chodzi o znalezienie właściwej aktywnej bielizny. Najlepsze marki, takie jak Under Amour, produkują wysokiej jakości bieliznę, która będzie szybkoschnąca i wyjątkowo lekka. Jest to podstawowa warstwa, którą noszę w tej chwili. Jest bardzo wygodny i trwa bardzo dobrze. To jest 30 funtów, ale warto wydać trochę więcej na swoje podstawowe kawałki.

Średnie warstwy

Niezależnie od tego, czy wolisz koszulkę gimnastyczną, kamizelkę ze spodniami, szorty, legginsy czy podkoszulek. Twoja środkowa warstwa może dodać trochę koloru i ekscytacji do twojego stroju, a także oferować trochę luźniejszego dopasowania, aby pokryć wszelkie grudki i nierówności, które nie są na tyle szczęśliwe, aby pokazać się w pełni. Warstwa bazowa dla mnie, utrzymuje wszystko na miejscu, podczas gdy warstwa środkowa to koszulka typu baggier lub coś, co noszę na wierzchu … nie każdy ma płaski brzuch, który chcą pokazać!

Jeśli możesz, unikaj szarych kolorowych wierzchołków, ponieważ będą one widoczne na twoich polach na skórze bardziej niż inne kolory (chyba, że ​​nie martwisz się o pot). W tym miejscu należy jeszcze raz spojrzeć na wybór rodzaju dzianin, w zależności od rodzaju ćwiczeń, które planujesz wykonywać: podnoszenie ciężarów, bieganie, jazda na rowerze … itd. Nowoczesne materiały eksploatacyjne są łatwe w utrzymaniu i trwają przez całe życie, jeśli są kupowane od wysokiej jakości marki.

Moja aktualna warstwa środkowa to ta z DW Sports. To wcale nie jest drogie, ale świetnie nadaje się do pokrycia tych brył i guzków i jest bardzo wygodne, nadal utrzymując pot z dala od mojej skóry. Mój jest ten czerwony, ale sądzę, że teraz przestał go sprzedawać w tym kolorze.

Zewnętrzna warstwa

Jeśli jest zimno, należy pokryć się kapturem lub bluzą. Ćwiczenie mięśni na zimno może doprowadzić do poważnych obrażeń i może oznaczać, że tylekroć jesteś poza grą fitness! Zewnętrzne warstwy nie muszą być wykonane z materiału technicznego, ponieważ zazwyczaj usuwa się te warstwy podczas rozgrzewki. Zapoluj na jakościowe bluzy termiczne, które są tanie. To nie będzie trwała część twojego stroju do fitnessu, więc szukaj okazji.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *